Dzisiaj mamy Sobota 27 Czerwca 2026
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Witaj Nieznajomy ;-)
Login Hasło
online: 175
Załóż Konto
ukryj reklamy

Dowcipy » o Wariatach » Dowcip #8821

- Dlaczego wypisujesz do domu tego pacjenta spod ósemki? - pyta psychiatra psychiatry.
- Bo on już jest wyleczony! Wczoraj wyciągnął z basenu innego pacjenta który się topił!
- Tak, ale potem go powiesił żeby wysechł!

Dodał: travis
| 0.19321 s. | IP: 216.73.217.95 | Sobota 27 Czerwca 2026 03:32 | online: 175 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |
dowcipy