Dzisiaj mamy Czwartek 25 Czerwca 2026
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Siedzi blondynka przy barze i płacze.
Podchodzi do niej facet i pyta:
- Czemu jesteś taka smutna?
- Bo wszyscy mówią, że jestem głupia.
Podchodzi do nich brunetka, a facet mówi:
- Brunetka idź do domu i sprawdź czy Cię nie ma.
Brunetka poleciała, a blondynka mówi:
- Ja to bym zadzwoniła.
Statystyki
Ostatnio zarejestrował się
online: 158
Losowe
Dodał: gelunia
List z wakacji:
Jest pięknie. Świetnie wypoczywam. Bądźcie spokojni i nie martwcie się o mnie.
P.S. Co to jest epidemia?
| 0.18288 s. | IP: 216.73.217.95 | Czwartek 25 Czerwca 2026 23:50 | online: 158 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |