Dzisiaj mamy Czwartek 25 Czerwca 2026
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Witaj Nieznajomy ;-)
Login Hasło
online: 36
Załóż Konto
ukryj reklamy

Dowcipy » o Babie » Dowcip #7371

Przychodzi baba do lekarza, bez ręki i bez nogi.
- Jezu, co się pani stało?
- A..., bo założyłam się z mężem o nogę, że mi ręki nie wyrwie.

Dodał: tytan53
| 0.21036 s. | IP: 216.73.216.79 | Czwartek 25 Czerwca 2026 20:52 | online: 36 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |
dowcipy