Dzisiaj mamy Piątek 26 Czerwca 2026
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Idą dwie blondynki zmęczone podróżą i zobaczyły nagle malucha.Podchodzą nie ma kierowcy ani nikogo wokół.Jedna mówi do drugiej :
-Wsiadamy,ja umię kierować.
Druga jej odpowiada :
-A bagaże gdzie damy?
-Poczekaj bo nie wiem jak sie otwiera bagażnik.
Statystyki
Ostatnio zarejestrował się
online: 152
Losowe
Dodał: Joni
- Co ci sie stało w oko?
- Dostałem śrubokrętem od Fąfary.
- Przez przypadek?
- Nie, przez dziurkę od klucza.
| 0.96694 s. | IP: 216.73.217.95 | Piątek 26 Czerwca 2026 01:34 | online: 152 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |