Dzisiaj mamy Poniedziałek 22 Czerwca 2026
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Idzie facet przez pustynię i bardzo chce mu się pić. Nagle patrzy - jakaś budka. Podchodzi do niej uradowany i szepcze:
- Wody, wody.
- Niestety, mamy tylko krawaty.
- Po co mi na pustyni krawat - myśli sobie.
Idzie dalej. Nagle patrzy, jakiś budynek. Podchodzi bliżej, patrzy - bar. Idzie do niego uradowany i szepcze:
- Wody, wody.
- Przykro mi, ale bez krawatów nie przyjmujemy.
Statystyki
Ostatnio zarejestrował się
online: 174
Losowe
Dodał: Kornelia
- Podejrzewam, że w naszej lodówce ktos mieszka - mówi pacjent u psychiatry.
- A dlaczego tak pan sądzi?
- Bo żona ciągle nosi tam jedzenie.
| 0.28152 s. | IP: 216.73.217.167 | Poniedziałek 22 Czerwca 2026 23:18 | online: 174 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |