Dzisiaj mamy Poniedziałek 22 Czerwca 2026
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Idzie facet przez pustynię i bardzo chce mu się pić. Nagle patrzy - jakaś budka. Podchodzi do niej uradowany i szepcze:
- Wody, wody.
- Niestety, mamy tylko krawaty.
- Po co mi na pustyni krawat - myśli sobie.
Idzie dalej. Nagle patrzy, jakiś budynek. Podchodzi bliżej, patrzy - bar. Idzie do niego uradowany i szepcze:
- Wody, wody.
- Przykro mi, ale bez krawatów nie przyjmujemy.
Statystyki
Ostatnio zarejestrował się
online: 176
Losowe
Dodał: bonzo41
Andrzej Drawicz, będąc szefem Radiokomitetu kiedyś i wielkim rusofilem
Zawsze opowiadał podobny:
Za wczesnej Rosji Radzieckiej na granicy fińskiej kwitł przemyt.
Wysyłano tam żołnierzy, żeby prz...
| 0.21188 s. | IP: 216.73.217.167 | Poniedziałek 22 Czerwca 2026 21:21 | online: 176 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |