Dzisiaj mamy Piątek 26 Czerwca 2026
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Witaj Nieznajomy ;-)
Login Hasło
online: 4
Załóż Konto
ukryj reklamy

Dowcipy » o Blondynkach » Dowcip #6636

Po co blondynka stawia wieczorem na stoliku nocnym dwie szklanki: jedną z wodą, drugą pustą?
- Bo nie wie, czy rano będzie się jej chciało pić, czy nie.

| 2.28654 s. | IP: 216.73.217.95 | Piątek 26 Czerwca 2026 04:19 | online: 4 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |
dowcipy