Dzisiaj mamy Piątek 26 Czerwca 2026
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Rozmawiaja dwie blondynki. Pierwsza mówi:
- Chodź, pokażę ci jakie fajne rzeczy mogę robić ze światłem.. Pstryk, jest swiatlo, znów pstryk i światła nie ma, pstryk znów jest. Super, nie?
- Ekstra! Ale tak sie zastanawiam gdzie jest to światło gdy go tu nie ma...
- Chodź, pokażę ci - odpowiada blondynka, prowadzi kolezankę do kuchni, otwiera lodówkę i mowi:
- O, tutaj jest!
Statystyki
Ostatnio zarejestrował się
online: 4
Losowe
Dodał: Joni
Jasiu wraca ze szkoły i od progu woła:
- Mamo! Dzisiaj na matematyce tylko ja odpowiedziałem pani na pytanie!
- A o co pytała?
- Pytała kto nie odrobił lekcji.
| 1.54575 s. | IP: 216.73.217.95 | Piątek 26 Czerwca 2026 05:55 | online: 4 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |