Dzisiaj mamy Niedziela 28 Czerwca 2026
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Witaj Nieznajomy ;-)
Login Hasło
online: 43
Załóż Konto
ukryj reklamy

Dowcipy » o Alkoholikach » Dowcip #6442

Leje dwóch facetów pod barem lesio i rysio lesio leje tak cicho a rysio leje tak głośno w końcu lesio sie pyta :
- rysio czemu ty lejesz tak cicho a ja leje tak glosno ?
- bo widzisz lesio ty lejesz po rynnie a ja po twoim plaszczu

Dodał: czarny219
| 0.17485 s. | IP: 216.73.217.95 | Niedziela 28 Czerwca 2026 09:42 | online: 43 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |
dowcipy