Dzisiaj mamy Czwartek 25 Czerwca 2026
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Witaj Nieznajomy ;-)
Login Hasło
online: 144
Załóż Konto
ukryj reklamy

Dowcipy » o Blondynkach » Dowcip #6437

Dwie Blondynki postanawiają polecieć na Słońce, wreszcie jedna mówi:
-Słuchaj, przecież jak polecimy na Słońce to się spalimy!
Na to druga:
-Spoko, przecież polecimy w nocy.

Dodał: kaptur01
| 0.17023 s. | IP: 216.73.216.203 | Czwartek 25 Czerwca 2026 21:16 | online: 144 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |
dowcipy