Dzisiaj mamy Wtorek 23 Czerwca 2026 Dzień Ojca
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Witaj Nieznajomy ;-)
Login Hasło
online: 35
Załóż Konto
ukryj reklamy

Dowcipy » o Babie » Dowcip #6352

Przychodzi baba do lekarza i mówi:
- panie doktorze mam wodę w kolanach
Lekarz na to :
- a ja cukier w kostkach

Dodał: Kikusia
| 0.18533 s. | IP: 216.73.216.94 | Wtorek 23 Czerwca 2026 06:53 | online: 35 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |
dowcipy