Dzisiaj mamy Piątek 26 Czerwca 2026
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Witaj Nieznajomy ;-)
Login Hasło
online: 161
Załóż Konto
ukryj reklamy

Dowcipy » o Blondynkach » Dowcip #6155

Jadą dwie blondynki fiatem 126p. Samochód staje. Jedna blondynka wychodzi, otwiera maskę i mówi:
- Ukradli nam silnik!
Na to druga:
- Nie martw się z tyłu mamy drugi ;)

Dodał: janex
| 0.21944 s. | IP: 216.73.217.95 | Piątek 26 Czerwca 2026 06:54 | online: 161 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |
dowcipy