Dzisiaj mamy Czwartek 25 Czerwca 2026
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Witaj Nieznajomy ;-)
Login Hasło
online: 4
Załóż Konto
ukryj reklamy

Dowcipy » o Bacy » Dowcip #6026

-Dlaczego baca złamał sobie rękę podczas grabienia liści?
-Bo spadł z drzewa.

Doda?: Sebol
| 2.27689 s. | IP: 216.73.217.165 | Czwartek 25 Czerwca 2026 17:31 | online: 4 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |
dowcipy