Dzisiaj mamy Niedziela 28 Czerwca 2026
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Facet pijany w sztok,stoi pod latarnią i się wydziera:
-Marysia!!!Marysia!!!Otwórz!!!
Przechodzień stoi i patrzy,w końcu pyta:
-Czego sie pan tak drze?!Przeciez tam nikogo nie ma.
Facet zadziera głowę do góry:
-Jest w domu ,bo się świeci a nie chce mnie wpuścić.
Statystyki
Ostatnio zarejestrował się
online: 4
Losowe
Dodał: Maciek
Jaki jest najniebezpieczniejszy pocisk na świecie?
- Kobieta: wpada w oko, rani serce, szarpie nerwy, dziurawi kieszeń i wychodzi bokiem.
| 0.02146 s. | IP: 216.73.217.95 | Niedziela 28 Czerwca 2026 08:13 | online: 4 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |