Dzisiaj mamy Środa 24 Czerwca 2026 Świetego Jana Chrzciciela
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Witaj Nieznajomy ;-)
Login Hasło
online: 139
Załóż Konto
ukryj reklamy

Dowcipy » o Blondynkach » Dowcip #5701

Dwie blondynki chciały zdobyć nagrodę Nobla. Jedna wpadła na genialny pomysł:
- No to może polecimy na Słońce?
Druga odpowiada:
- No coś ty głupia, spalimy się.
- To polecimy w nocy.

Dodał: wika001
| 0.16269 s. | IP: 216.73.217.179 | Środa 24 Czerwca 2026 06:25 | online: 139 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |
dowcipy