Dzisiaj mamy Poniedziałek 22 Czerwca 2026
Humor
Rozrywka
Dowcipy
W szpitalu psychiatrycznym lekarze sprawdzają, który z pacjentów jest już zdrowy. Każą wszystkim skakać do pustego basenu. Wszyscy skoczyli, tylko jeden stoi na brzegu.
- A ty? Dlaczego nie skaczesz? - pyta jeden z lekarzy.
- Nie umiem pływać. Chciałby pan, żebym się utopił?
Statystyki
Ostatnio zarejestrował się
online: 37
Losowe
Dodał: weronika3006
Ile to jest: półtora i półtora?
- cały tor.
| 0.23733 s. | IP: 216.73.217.167 | Poniedziałek 22 Czerwca 2026 20:33 | online: 37 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |