Dzisiaj mamy Poniedziałek 22 Czerwca 2026
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Witaj Nieznajomy ;-)
Login Hasło
online: 6
Załóż Konto
ukryj reklamy

Dowcipy » o Wariatach » Dowcip #5669

Uciekło dwóch wariatów z domu wariatów i tak biegną, patrzą mur. Jeden mówi:
- Co teraz zrobimy?
- Nie wiem.
- Ja mam latarkę!!! Zapalę ją a ty przejdziesz po jej promieniu!!!
- Eee, ja nie taki głupi! Ty zgasisz latarkę ja spadnę!

Doda?: Kornelia
| 0.76956 s. | IP: 216.73.217.167 | Poniedziałek 22 Czerwca 2026 18:56 | online: 6 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |
dowcipy