Dzisiaj mamy Czwartek 25 Czerwca 2026
Humor
Rozrywka
Dowcipy
W poniedziałek, nazajutrz po obfitym zakrapianym wieczorze towarzyskim spotykają się dwaj panowie. Pierwszy mówi:
- Ale miałem pecha! Gdy wracałem do domu, natknąłem się na patrol policji i całą noc musiałem spędzić w izbie wytrzeźwień.
- Ty to masz szczęście! - mówi drugi. - Gdy ja wracałem, natknąłem się na moją żonę i teściową.
Statystyki
Ostatnio zarejestrował się
online: 44
Losowe
Dodał: matjastbg
Podczas jednego z wykładów na jednym z wydziałów PW odbywał się remont rur doprowadzających wodę do kranu przy katedrze, a wewnątrz tego wielkiego stołu siedziało właśnie dwóch robotników, przeprow...
| 0.1832 s. | IP: 216.73.217.165 | Czwartek 25 Czerwca 2026 18:08 | online: 44 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |