Dzisiaj mamy Środa 24 Czerwca 2026 Świetego Jana Chrzciciela
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Witaj Nieznajomy ;-)
Login Hasło
online: 38
Załóż Konto
ukryj reklamy

Dowcipy » o Jasiu » Dowcip #5540

W przedszkolu Jasiu siedzi na nocniczku i płacze.
- Dlaczego płaczesz? - pyta pani wychowawczyni
- Bo pani Zosia powiedziała, że jak ktoś nie zrobi kupki to nie pójdzie na spacer.
- I co? Nie możesz zrobić...
- Ja zrobiłem, ale Wojtek mi ukradł !!!

Dodał: ika
| 0.15922 s. | IP: 216.73.217.112 | Środa 24 Czerwca 2026 20:34 | online: 38 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |
dowcipy