Dzisiaj mamy Niedziela 28 Czerwca 2026
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Witaj Nieznajomy ;-)
Login Hasło
online: 174
Załóż Konto
ukryj reklamy

Dowcipy » o Jasiu » Dowcip #5522

Jasiu, dlaczego zjadłeś ciasto przeznaczone dla Kasi?
- Bo ja nie wierzę w przeznaczenie.

Dodał: ika
| 0.17565 s. | IP: 216.73.217.95 | Niedziela 28 Czerwca 2026 09:43 | online: 174 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |
dowcipy