Dzisiaj mamy Poniedziałek 22 Czerwca 2026
Humor
Rozrywka
Dowcipy
Witaj Nieznajomy ;-)
Login Hasło
online: 39
Załóż Konto
ukryj reklamy

Dowcipy » Różne Inne » Dowcip #5319

- Proszę wybaczyć panie kierowniku, ale w tym miesiącu nie dostałem premii...
- Wybaczam panu.

Dodał: Maciek
| 1.0896 s. | IP: 216.73.217.167 | Wtorek 23 Czerwca 2026 00:50 | online: 39 | zalogowani: 0 | goście: | rekord online: 269 |
dowcipy